Zážitkové fotenie s koňmi

Na výber sú pre vás v ponuke dve verzie fotenia: Economy a Profi. Čo od nich môžete očakávať?

ECONOMY

Balíček zahŕňa prípravu koňa na fotenie a tiež veľmi obľúbenú prehliadku areálu s rozprávaním o koňoch, najmä o  plemene Appaloosa chovanom u nás, ich histórii, živote u nás na farme, starostlivosti o ne a to všetko priamo v kontakte s koňmi.  Keďže sa venujeme najmä chovu, na farme sú prítomné všetky vekové kategórie koní a fotenie je najobľúbenejšie práve s tými najmenšími – so žriebätkami.

.

Economy

.

Economy verzia je určená na fotenie vlastným prístrojom (váš fotoaparát, mobil) a postačí vám civilný outfit. Je príjemným spestrením, ak ste na dovolenke či výlete v našom okolí. Zaujímavý je nielen pre deti a zážitky máte hneď dva – fotenie s atraktívne sfarbenými koňmi a zároveň pobyt v prírode na farme, kde tieto ušľachtilé zvieratá skutočne žijú a nie sú iba „kulisa“ určená na fotenie.

Termín je možný takmer kedykoľvek po predchádzajúcej dohode aspoň jeden deň vopred. Z dôvodu bezpečnosti jedna skupina max 4 osoby, trvanie cca 60 min.

.

Economy

.

Je možné dohodnúť sa aj na fotení s nasedlaným koňom  (western), alebo nachystať koníka so zdobenou ohlávkou.

.

Fotenie
PROFI

V spolupráciu s profesionálnou fotografkou vám zabezpečíme zážitkové fotenie, ktorého výsledkom je sada upravených fotografií v tlačovej kvalite (zaslaných elektronicky, v prípade záujmu je možné vyhotovenie v tlačenej forme, napr. v podobe obrazu – nie je súčasťou balíčka). V tomto prípade už doporučujeme aj tematické kostýmy a k našim farebným koňom sa najviac hodia indiáni/indiánky a cowboys/cowgirls, ak by však malá či veľká slečna túžila byť radšej princeznou, môže to byť fotenie rozprávkové. Jednotlivé kúsky westernového oblečenia pre dospelých na požiadanie zapožičiame.

.

tématické fotenie

kovbojka a víla, foto:Hana Bednářová

Termín treba koordinovať s fotografkou, preto je nutné počítať s väčšou časovou rezervou. Možnosť darovať ako poukaz k narodeninám, na Vianoce, či „iba tak“ a termín si majiteľ poukazu môže dohodnúť dodatočne.

.

Profi

Upozornenie

Líčenie ani účesy na fotenie nezabezpečujeme, tiež vás prosíme, aby ste na fotenie zvolili obuv primeranú outfitu (napr. fotenie cowgirl – vysoké čižmy, princezná – lodičky).

kontakt a bližšie info o termínoch a cenách: gsm@santos.sk

Fotenie

.

Bezpečnosť

Zvieratá vybrané na fotenie sú zvyknuté na manipuláciu a kontakt s ľuďmi vrátane detí, avšak je vždy nutné dodržiavať pokyny majiteľa. Kone sú vo svojej podstate plaché, preto v ich blízkosti nerobíme nepredvídateľne prudké pohyby, nebeháme,  … každý účastník berie riziko úrazu na vlastnú zodpovednosť. Deti len v prítomnosti rodiča/ zákonného zástupcu, ktorý je za ne zodpovedný.

Fotenie