DOVOLENKA – DOVOLENÁ – HOLIDAY – URLAUB – WAKACJE

.

Mať koňa ustajneného doma je skvelé, ale je to  aj záväzok na 365 dní v roku.

Preto sa pre mnohých dovolenka stáva skutočne iba snom.

.

TOBY on holiday

Ponúkame vám rôzne možnosti:

  • Hotel pre kone – krátkodobé ustajnenie počas vašej dovolenky

  • Dovolenka s vlastným koňom s možnosťou ubytovať sa priamo na farme

  • Na skúšku farmárom – pobyt pre „nekoňákov“, ktorí si to chcú vyskúšať.

HOTEL

Hotel pre kone

Ponúkame možnosť krátkodobého ustajnenia podľa podmienok na aké je váš koník zvyknutý (box, paddock 24/7) a vy si môžete oddýchnuť, zatiaľ čo o vášho parťáka bude postarané.

Nemusíte s drinkom na pláži rozmýšľať, či mu v horúčave niekto poverený doplnil vodu a či jej má dostatok, alebo pri čaji na lyžiarskom svahu uvažovať, či nemá vodu zamrznutú…

Dočasné ubytovanie vašich koní môžete využiť nielen počas dovolenky, ale aj napr. počas choroby, alebo akéhokoľvek hektického obdobia vo vašom živote ( napr. zaneprázdnenosť v práci, služobná cesta, skúškové obdobie, atd.)

.

Lucy on Holiday

Dovolenka s vlastným koňom

Máte dosť stereotypu? Využite jedinečnú možnosť zmeniť prostredie a vyjsť si na dovolenku  s vlastným koňom. Spoločne  preskúmať novú nádhernú krajinu Vysočiny s vynikajúcimi terénmi , alebo využiť možnosti priamo v areáli: krytá hala (20×40), vonkajšia jazdiareň, kruhovka.

K dispozícii Vám budú priestranné boxy, nastlané slamou, alebo samostatný paddock ak je koník zvyknutý byť nonstop vonku. Vaše ubytovanie (pre max 4 os.) v samostatnom apartmáne s kuchynkou a sociálnym zariadením. Pre ubytovanie viac osôb – info na dotaz.

.

trip

Na deň farmárom ( víkend, týždeň)

Bonusová ponuka pre tých, ktorí nie sú majiteľmi koňa a napriek tomu, alebo práve preto by chceli stráviť čas na ranči / farme pri koňoch.

Chcete na chvíľu zabudnúť na mestský zhon, hluk, starosti a radi by ste aktívne odpočívali vo farmárskom prostredí? Ponúkame Vám možnosť stráviť čas na farme a zapojiť sa do všedných prác ako je napríklad kŕmenie, čistenie stajní a výbehov, vyvádzania na pastvu, oprava ohrád, čistenie koní a ďalších činností. Deň strávite s farmárom, ktorý Vás zasvätí do denných činností na farme, práce s koňmi a zodpovednosti za ne a s vlečkou hnoja sa môžete previezť v traktore!  Počasie: nemá vplyv – je nutné počítať aj s prípadnou nepriazňou počasia a s tým súvisí aj odporúčané oblečenie: pracovné oblečenie a pevnú plnú obuv (ani v teplom počasí neodporúčame pri práci nosiť sandále!). Ponuka platí iba pre osoby staršie ako 18 rokov!

.

boots real

Všeobecné podmienky

Kôň musí byť naučený a ochotný k základnej manipulácii a vodeniu.

Zabezpečiť vlastné jadrové krmivo, na ktoré je kôň zvyknutý.

Je potrebné splniť veterinárne podmienky pre presun koní:  V preukaze koňa vakcinácia proti chrípke (podľa vakcinačnej schémy, nie staršie ako rok a nie menej ako 10 dní pred príchodom!) a vyšetrenie s negatívnym výsledkom na infekčnú anémiu (AIE) nie staršie ako 6 mesiacov.

Doporučujeme zabezpečiť si poistenie voči zodpovednosti ( v prípade, že váš kôň niečo „zlikviduje“).

Areál je monitorovaný kamerovým systémom a celý je nefajčiarsky!

V areáli a jeho okolí je zákaz používať pyrotechniku a to aj počas Silvestra!

Psíkov prosím nechajte doma.

Cenník a termíny na vyžiadanie.

.

2020-02-21_113207